Hungarian Open 2016. Szekszárd

Taroltak az angyalföldi lányok Szekszárdon!

A Szekszárdon megrendezett Hungarian Open verseny első napján a női légpuska verseny döntőjét a még csak 16 éves Gáspár Lalita, míg a junior lányok versenyét Hurai Viktória nyerte!

junior lány légpuska 40 lövés döntő

junior lány légpuska 40 lövés alapverseny

női légpuska 40 lövés döntő

A női légpisztoly 40 lövéses versenyszámban Tóth Anikó került döntőbe, ahol az 5. helyen végzett

Légpisztoly 40 lövés nő döntő

A verseny második napján puskás és pisztolyos lövőink egy korcsoportban indultak el, a legjobb 8 közé a légpuska versenyben Lalita és Viktória ismét bekerült, ahol remekül helyt álltak.

Vasárnap női légpuska 40 lövés alapverseny

és a döntő

A remek eredményről a Nemzeti Sportban is olvashattuk az alábbi cikkben és egy összefoglalót a versenyről az Utánpotlássport.hu internetes portálon.

Ezt is nézd meg

Héraklész Gála 2024. 01. 26.

Héraklész Gála 2024. 01. 26. A 2023. évben világversenyeken dobogós helyezést elért sportolókat és edzőiket …